Author: s***z
Date:
Review: حلوين مرة ناعمين كأنهم براند عالمي، الله يسعد اللي تحط لي لايك سعادة في الدنيا والآخرة يارب❤️
顏色: 咖啡棕
Price: NT$358
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Aluminum |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 22 cm |
| 長度 | 10 cm |
| SKU | sb25072966618624003 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 7193066 people said the quality is very good!
Author: s***z
Date:
Review: حلوين مرة ناعمين كأنهم براند عالمي، الله يسعد اللي تحط لي لايك سعادة في الدنيا والآخرة يارب❤️
顏色: 咖啡棕
Author: i***e
Date:
Review: Literally the hourglass dupe. Only brushes I’ll buy from now on. Good quality, exactly like the picture
顏色: 咖啡棕
Author: T***o
Date:
Review: THESE BRUSHES ARE EVERYTHING!!🤌🏼🤌🏼😩🔥. I absolutely love it. They’re dense and soft as well. I waited to use them prior to writing a review so I can properly test them out first . They feel so soft and smooth on the skin, while also evenly distributing product without it streaking or just merely smudging it on the face. Excellent quality as to be expected from this brand. Super chic. Look very high-end. Lightweight.
顏色: 咖啡棕
Author: c***r
Date:
Review: Love it ! Amazing brushes !
顏色: 咖啡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.